Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Комплект ЗІЗ для маляра

Комплект ЗІЗ для маляра захищає працюючу людину не тільки від попадання фарб та технічних рідин на шкірні покриви людини, а й зберігає її здоров'я, обмежуючи маляра від їдких хімічних речовин та важких металів, які можуть бути присутніми у пігментах фарб.

Спецодяг для малярів

У даному розділі нашого магазину представлені засоби індивідуального захисту для малярів, купити у Дніпрі та інших містах України, які за найдоступнішою ціною можуть усі бажаючі. Професія маляра вважається досить затребуваною, але при цьому необхідно пам'ятати, що під час роботи людина наражається на підвищені небезпеки.

Комплект ЗІЗ для маляра повинен відповідати певним вимогам та стандартам, щоб забезпечувати захист шкірних покривів та слизових оболонок від негативного впливу хімічних та лакофарбових матеріалів підвищеної агресивності.

Крім того, ЗІЗ для маляра, починаючи від костюма та закінчуючи респіратором, повинні забезпечувати захист органів дихання, очей та інших відкритих частин тіла. У нашому магазині ви зможете підібрати як окремі елементи спецодягу для малярів, так і повні комплекти, що включають взуття, рукавички, комбінезон, окуляри, респіратори тощо.

Види спецодягу для маляра

Захисний спецодяг для малярів може мати різний зовнішній вигляд залежно від робіт, що виконуються. Найчастіше, таке екіпірування включає безліч елементів, які доповнюють один одного та забезпечують універсальність та практичність при фарбувальних роботах.

Купити спецодяг для маляра сьогодні не складно, благо на ринку досить багато пропозицій. Проте, варто пам'ятати, що якісний та надійний малярський спецкостюм виготовляється виключно із синтетичних та полімерних матеріалів.

Основна вимога – висока щільність та водовідштовхувальні властивості. Костюм не повинен пропускати фарбу, лаки та інші агресивні хімічні компоненти, що входять до складу фарбуючих сумішей. Рукави та брюки обов'язково комплектуються резинками для забезпечення герметичності комплекту.

Спецодяг для маляра в обов'язковому порядку комплектується захисним капюшоном, який разом із захисними окулярами та респіратором запобігає попаданню на голову та слизові оболонки небезпечних хімічних речовин.

Особливу увагу варто приділити якості та практичності захисних рукавичок маляра, які виготовляються з різних матеріалів. Як правило, це латекс високої щільності, який забезпечує надійний захист для рук і при цьому не обмежує природних рухів пальців.

Для захисту органів зору необхідно підібрати якісні та надійні окуляри. Вони виготовляються із стійкого до пошкоджень пластику та комплектуються гумовою основою зсередини для герметичного прилягання до обличчя.

Крім того, будь-який малярський костюм буде малоефективним без правильно підібраного взуття. Найкраще вибрати спецвзуття з натуральної шкіри з армованими елементами в області носка для захисту пальців від випадкового падіння важких предметів, інструментів, банок з фарбами.

Комплектація малярського одягу

Костюм для маляра може мати різну комплектацію - багато в чому, вона визначається типом виконуваних робіт, їх складністю, шкідливістю і небезпекою лаків і фарб, що використовуються. Ті, хто просто готують поверхні до фарбувальних робіт, зазвичай носять «полегшену» версію малярських костюмів.

Вона включає звичайний бавовняний комбінезон, наприклад, куртку і капюшон. Також необхідними будуть взуття та рукавички. Захисні окуляри та респіратор використовуються рідко при підготовці поверхонь, тому підбираються індивідуально за необхідності.

Комбінезон маляра, який постійно працює із агресивними рідинами, повинен забезпечувати максимальний рівень захисту. Залежно від особливостей виробництва такий спецодяг може бути:

  • одноразовий;
  • багаторазовий.

Роботи у кілька етапів можуть вимагати наявності респіраторів та захисних окулярів. Це необхідно для якісного та надійного захисту слизових оболонок та органів дихання. Економити на екіпіруванні для малярів небажано, адже від її якості багато в чому залежатиме безпека вашого виробництва.

Ми допоможемо вам купити малярський костюм у комплекті, який включатиме все необхідне для виконання своїх робочих обов'язків:

  • комбінезон для маляра;
  • малярські куртки та брюки;
  • ЗІЗ органів дихання;
  • малярські рукавички;
  • спецвзуття;
  • змінні фільтри для протигазів та фільтруючих напівмасок;
  • захисні окуляри і таке інше.

Підбір інших ЗІЗ для маляра

Багато хто вважає, що купити костюм маляра, це все, що буде потрібно для ваших будівельників. Тим не менш, існує і важливіший засіб індивідуального захисту, без якого фарбування в складних умовах неможливе.

Йдеться про респіратор, фільтруючу напівмаску або протигаз, який повинен забезпечити захист органів дихання маляра. Багато фарб і лаків мають у своєму складі небезпечні та агресивні компоненти, що подразнюють і пригнічують слизові оболонки. Тільки підбір правильного респіратора для конкретних умов роботи забезпечить безпеку персоналу та гарантує ефективність виконання ним своїх обов'язків.

Також варто приділити увагу якості захисних окулярів та рукавичок, що використовуються у малярських роботах. Окуляри слід вибирати з огляду на форму обличчя. Іноді ви можете віддати перевагу повнолицьовим маскам, які поставляються з інтегрованими респіраторами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner