Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Засоби індивідуального захисту від ураження електричним струмом (діелектрика)

Засоби захисту від ураження електричним струмом призначені для забезпечення електробезпеки. Ізолюючі електрозахисні засоби поділяються на основні та додаткові. Групу товарів електричного захисту складають: діелектричні рукавички, діелектричні килимки, боти, галоші.

Купити засоби захисту від ураження електричним струмом пропонує компанія PlanetaSIZ. У нас в асортименті представлений електричний захист за доступною ціною оптом та в роздріб, а також інші ЗІЗ.

Засоби індивідуального захисту від ураження електричним струмом

Важливою частиною оцінки небезпеки об'єкта є розуміння електричних ризиків і надійний захист від ураження струмом. Небезпека ураження електричним струмом є ризики спалаху електродуги і проходження через тіло розряду, що викликає:

 • важкі опіки;
 • порушення зору і слуху;
 • втрату пам'яті;
 • порушення функціонування внутрішніх органів;
 • проблеми в роботі серця;
 • в деяких випадках - смертельний результат.

Під час оцінки ризиків, крім придбання засобів індивідуального захисту від ураження електричним струмом, слід звернути увагу на розетки і їх розташування, обірвані або зношені дроти та кабелі, неправильне використання пристроїв блокування, ланцюги перевантаження і багато іншого.

Особливості ізолюючих засобів захисту

Засоби індивідуального захисту електричного струму виконані з діелектричного матеріалу. Особливістю будь-якого діелектрика є те, що він не проводить електричний струм. Видів подібних матеріалів досить багато, проте не всі вони підходять для виробництва якісних та ефективних в будь-яких умовах засобів захисту від ураження електрострумом.

Електрика невидима - ви не можете її побачити, почути чи понюхати, а це значить, важко визначити, коли ви можете зіткнутися з небезпекою та знадобиться захист від струму. В області електробезпеки знання - це сила, і це особливо вірно по відношенню до електроенергії.

Працюючи з електрикою, ви ніколи не будете надмірно захищені, тому слід надягати відповідний захисний одяг і екіпірування в якості запобіжного захисту від ураження електричним струмом та опіків. Одна з найбільш важливих речей, яку повинні носити електрики, це рукавички з гумовими ізоляціями, які служать бар'єром від ураження електричним струмом. Вони забезпечать надійний захист від ураження струмом.

Чому саме гумові або латексні рукавички? Гума і латекс, як діелектрик, не проводять електрику. Це природні ізолятори, і на відміну від багатьох інших матеріалів, які також є діелектриками, гума та латекс володіють необхідною гнучкістю і пластичністю, забезпечуючи необхідну маневреність і спритність рук і пальців.

Щоб бути максимально ефективними, рукавички повинні бути виготовлені з 100% гуми або латексу без додаткових домішок. Тільки тоді вони гарантують захист від струму. Змішаний гумовий матеріал не підходить за призначенням і не забезпечує захист від небажаного електричного події.

Існує спеціальний вид гумових рукавичок, який складається з двох частин: гумових ізолюючих рукавичок і шкіряних протекторів. Шкіряний протектор повинен бути коротше самої рукавички, щоб він щільно прилягав до гумових рукавичках. У той час як гумова основа ізолює робочих від небезпек, пов'язаних з електрикою, шкіряний захист являє собою щільний шар, що захищає руки від порізів і саден, і його часто називають «механічним захистом».

Гумові та латексні рукавички, і шкіряні засоби індивідуального захисту від струму повинні зручно сидіти, оскільки їх день у день носять електрики. Більшість з них мають природний вигин, тому людям легше тримати інструменти на роботі.

Види ЗІЗ від електричного струму

Існують засоби індивідуального захисту від ураження електричним струмом, спеціально розроблені для протидії небезпечним факторам в роботі електрика, енергетика або монтера. У їх складі:

 • спеціальні гумові килимки;
 • гумові боти і калоші;
 • захисні окуляри;
 • костюми захисту;
 • гумові та латексні діелектричні рукавички.

Існуючі засоби індивідуального захисту від ураження електричним струмом поділяються на наступні чотири основні категорії:

 • Категорія ЗІЗ 1.

Ця категорія призначена для випадків з найнижчим рівнем ризику ураження електричним струмом. Необхідні засоби індивідуального захисту включають шкіряні рукавички, каску і штани з захистом від дуги, сорочку з довгими рукавами і захисну маску.

 • ЗІЗ Категорія 2.

Наступний рівень засобів індивідуального захисту від ураження електричним струмом вимагає, щоб всі ЗІЗ були розраховані на дугу, за винятком шкіряних рукавичок. Захист включає в себе балаклаву або щиток, маску для обличчя, сорочку з довгими рукавами, штани і куртку.

 • ЗІЗ Категорія 3.

Засоби захисту для цієї категорії також повинні бути розраховані на дугу, за винятком шкіряних рукавичок, і включають в себе Балаклаву, капюшон від захисного костюма, сорочку з довгими рукавами, штани, куртку.

 • Категорія ЗІЗ 4.

Ця категорія призначена для випадків з найвищим рівнем ризику ураження електричним струмом. Тут комплект включає в себе всі існуючі елементи захисту.

Попереджувальні знаки та інші форми візуальної комунікації повинні використовуватися в зоні небезпеки, щоб інші робочі знали про ризик і про належні ЗІЗ, які слід надіти.

Переваги співпраці з нами

У нашому інтернет магазині в Україні ви завжди можете підібрати і купити якісні засоби індивідуального захисту від ураження електрострумом. Досвідчені менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються використання ЗІЗ, проконсультують і допоможуть визначитися з вибором.

Пропонуємо різні варіанти оплати, гарантуємо високий рівень сервісу і забезпечуємо оперативну доставку в Дніпрі або в будь-який регіон країни. Вся продукція, представлена ​​на сайті, сертифікована і має гарантію виробника. Гарантуємо краще співвідношення «ціна-якість».

Телефонуйте, щоб дізнатися, яка ціна на засоби індивідуального захисту від струму.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner