Кошик
13 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Засоби захисту голови та обличчя

Засоби індивідуального захисту для голови та обличчя - елементи захисного спорядження, що використовуються в усіх видах робіт, які пов'язані з ризиком отримання травм. Являють собою каски, каскетки, захисні окуляри, щитки і шоломи. ЗІЗ виготовлені з міцних матеріалів, стійких до механічних впливів.

Засоби індивідуального захисту голови і обличчя

Згідно з європейською статистикою, травми голови склали в минулому році майже 199 тисяч всіх нещасних випадків на виробництві без смертельного результату і близько 800 нещасних випадків зі смертельними наслідками. Ці цифри могли б бути нижчою, якби працівники секторів з підвищеним ризиком травм використовували спеціальні засоби захисту голови.

Належний захист голови є обов'язковим при роботі в певних умовах, проте робочі іноді просто «забувають» надіти каску або захисні щитки або окуляри. Нещасні випадки з потенційно серйозними травмами голови можуть відбутися дуже швидко і можуть мати довгострокові наслідки для здоров'я, наприклад:

 • аневризми головного мозку;
 • внутрішні набряки;
 • кровотечі;
 • перелом кісток черепа та обличчя і так далі.

Всі співробітники, що працюють в зонах, де існує небезпека травм голови в результаті ударів, падаючих предметів або ураження електричним струмом та опіків, повинні використовувати засоби індивідуального захисту голови і обличчя.

Види захисту голови і обличчя

Індивідуальні засоби захисту голови можна розділити на два основних типи:

 • захисні каски;
 • щитки і окуляри для захисту обличчя та очей.

Захист для голови у вигляді касок і щитків призначений для поглинання сили ударів і може бути оснащений додатково звукоізоляційними навушниками і козирками. У разі удару захисний корпус і оснащення всередині каски поглинуть енергію і будуть частково пошкоджені або зруйновані.

Як і будь-які інші ЗІЗ, засоби захисту обличчя та голови повинні відповідати європейським нормам або еквівалентним національним стандартам і мати відповідне маркування всередині корпусу.

На каски і щитки можна встановити широкий спектр аксесуарів, щоб зробити їх більш придатними для різних умов роботи. Приклади включають фіксуючий підборідний ремінець або кронштейн і затискач для кріплення лампи.

Крім того, до касок можна додати захисні маски, окуляри і щитки для очей або обличчя, широкі поля для додаткової тіні в жаркому кліматі, відкидні стулки для захисту від негоди або бризок розплавленого металу, а також додаткову підкладку для холодних умов.

Засоби захисту для обличчя (маски, щитки, окуляри) виготовляються з міцних і зносостійких матеріалів. Вони повинні забезпечити хорошу оглядовість і при цьому гарантувати захист органам зору і шкіри на обличчі робітника.

Слід подбати про те, щоб подібні аксесуари і системи їх кріплення, а також використовувані спільно з ними щитки і каски не знижували характеристик безпеки робітника, забезпечували свободу дій і необхідну маневреність.

Основні особливості ЗІЗ для голови і обличчя, а також сфери застосування

Сьогодні купити засоби захисту голови і обличчя можна самого різного типу і сфери застосування. Існує безліч касок, щитків, захисних окулярів і інших аксесуарів, які відрізняються формою, функціоналом і ціною.

Комплект, що включає ЗІЗ голови і обличчя, може бути різним, при цьому матеріали та сировина для його виробництва завжди однакові. В даний час в подібній екіпіровці використовується таке сировину, як:

 • ABS (Акрилонітрілбутадієнстірол).

Сополімер, отриманий шляхом полімеризації стиролу і акрилонітрилу в присутності полібутадієну. АБС ударостійкий і міцний, витримує діапазон температур від -40°C до 100°C.

 • HDPE (поліетилен високої щільності).

Термопластичний поліетилен високої щільності має сильнішу міжмолекулярну силу і міцність на розрив. Крім того, він більш твердий і непрозорий і може витримувати більш високі температури (120°C протягом короткого часу, 110°C постійно).

 • ПК (полікарбонат).

Особлива група термопластичних полімерів, які відрізняє термостійкість, ударостійкість і оптичні властивості. Хоча полікарбонат ударостійкий, він має низьку стійкість до подряпин. ПК зберігає свої властивості в широкому діапазоні температур (від -40°С до 115°C).

 • PP (поліпропілен).

Термопластичний полімер, зазвичай жорсткий, гнучкий і з хорошою стійкістю до носіння. Температура плавлення становить приблизно 160°C.

 • Скловолокно.

Термореактивний матеріал, виготовлений з дуже тонких волокон скла. Відомий, як армований волокном полімер (FRP) або армований скловолокном пластик (GRP).

В Україні захисні каски, щитки лицьові і захисні окуляри слід носити під час більшості будівельних робіт, робіт з підйомним устаткуванням і підвішеними вантажами, в лісовому господарстві, в колодязях, шахтах або тунелях. У всіх цих ситуаціях перераховані захисні засоби попередять травми і пошкодження голови і обличчя.

Як вибрати ЗІЗ обличчя та голови

Дотримання техніки безпеки – не пуста формальність. За статистикою, переважна більшість постраждалих працівників здійснювали трудову діяльність без захисту на голові. ЗІЗ голови та оличчя здатні захистити від травм, опіків, втрати зору, струсу мозку та у багатьох випадках врятувати життя.

В інтернет-магазині «ПланетаЗІЗ» представлений широкий асортимент засобів захисту обличчя та голови, які забезпечать безпеку за будь-яких видів робіт. Щоб зробити правильний вибір, потрібно визначитись із двома критеріями:

 • ціна на ЗІЗ голови;
 • сфера застосування.

Також важливо розуміти, які загрози можуть виникати у процесі роботи. Іншим словом – ризики з виробництва, потребують захисту.

Найчастіше роботодавці вважають за краще купити засоби захисту голови та обличчя оптом, особливо, якщо знають, якого типу захист на голову необхідний. Якщо ж не впевнені, чого потребуєте, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами. Вони допоможуть вам підібрати потрібні ЗІЗ голови, виходячи з особливостей роботи.

Переваги співпраці з нами

У нашому магазині ви завжди можете замовити такі спецзасоби, як окуляри захисні, каски та щитки (від коронавируса ми рекомендуємо використовувати захисні прозорі щитки). Пропонуємо широкий вибір і гарантуємо низькі ціни. Якісний захист для обличчя та голови в Дніпрі та інших містах країни - це можливість знизити ймовірність отримання травм і мінімізувати страхові виплати.

Кожен засіб індивідуального захисту обличчя, представлений у нашому каталозі, відповідає стандартам безпеки. Завдяки якісній продукції ваш персонал буде надійно захищений від будь-яких непередбачених ситуацій та травм на виробництві.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner