Кошик
13 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Засоби індивідуального захисту очей

Для індивідуального захисту очей на виробництві застосовують окуляри захисні відкритого і закритого типу. Захисні окуляри є засобом індивідуального захисту очей від впливу шкідливих і небезпечних виробничих факторів: твердих частинок, пилу, бризок рідин і розплавленого металу, газів, що роз'їдають , ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, освітлення підвищеної інтенсивності.

Засоби індивідуального захисту очей

Засоби індивідуального захисту очей призначені для захисту від ударів, порізів, бризок, гарячої пари, спреїв, туману, лаків і фарб, технічних рідин та інших небезпечних чинників. Вибираючи подібні ЗІЗ, необхідно пам'ятати про важливість їх своєчасної очистки та обслуговування.

Захисні окуляри завжди повинні залишатися чистими і забезпечувати максимально можливий рівень огляду. Недостатній огляд може стати причиною ігнорування потенційно небезпечних ситуацій, що може призвести до отримання травм або навіть сприяти летального результату.

Пам'ятайте, що якщо ваш індивідуальний захист очей подряпався, потріскався або помутнів, його необхідно терміново замінити, щоб уникнути настання нещасних випадків. Користувачі, яким необхідно носити коригувальні лінзи (окуляри), повинні враховувати цей фактор при виборі засобів індивідуального захисту очей.

В даний час можна підібрати захисні окуляри, які дозволяють вільно носити під ними медичні окуляри для зору. Крім того, для користувачів, які носять лінзи, пропонуються спеціальні засоби індивідуального захисту очей, що забезпечують доступ кисню і мінімізують ймовірність пересихання поверхні контактної лінзи.

Захист очей: кому він потрібен

Кому в Україні необхідно купити засоби індивідуального захисту органів зору? Для початку варто розуміти, що на вашому робочому місці може бути присутнім кілька ризиків і небезпек, які можуть привести до погіршення якості зображення, але багато з них можна запобігти, якщо використовувати правильні засоби захисту.

Важливо вибрати правильний тип ЗІЗ очей для конкретних завдань і людей, щоб забезпечити найкращий рівень захисту і зручну посадку. Це дозволить співробітникам безпечно, ефективно і впевнено виконувати свою роботу, знизить ризик травм і допоможе виконувати зобов'язання по охороні здоров'я і безпеки.

У Дніпрі, як і в багатьох містах країни, багато діючих промислових підприємств, будівельних компаній, медичних лабораторій, співробітникам, яким необхідно купити і використовувати засоби індивідуального захисту для органів зору.

Будівельники, монтажники, зварювальники, дорожні робітники, співробітники лабораторій, ливарники, нафтовики, бурильники, гірські прокладчики і представники ще багатьох професій повинні використовувати індивідуальний захист органів зору. Крім того, така екіпіровка є обов'язковою і у професійних спортсменів - автогонщиків, мотогонщиків, велосипедистів, парашутистів, альпіністів і так далі.

Основні загрози для органів зору

Необхідно усвідомлювати, що ціна питання - це здоров'я вашого зору сьогодні і в майбутньому. Доступність відповідних захисних окулярів для ваших співробітників може знизити ризик і серйозність будь-яких травм органів зору.

Коли трапляються травми очей, вони можуть відрізнятися за ступенем тяжкості, починаючи від невеликого роздратування від сліпучого світла і закінчуючи частковою або повною сліпотою при попаданні в око крапель розплавленого металу.

Коли ви вибираєте засоби захисту очей для своїх співробітників, вам необхідно враховувати конкретні фактори ризику:

  • як робітники можуть зазнати впливу;
  • які існують захисні системи;
  • які потреби людей в захисті зору.

На промислових та виробничих об'єктах існує безліч потенційних факторів ризику, і дуже важливо, щоб вони були правильно оцінені і щоб всі, хто відкритий для небезпек, носили засоби індивідуального захисту органів зору.

Це можуть бути бризки розплавлених металів або хімікатів, а також випромінювання або пари газів. Працюючі електроінструменти можуть виробляти іскри і осколки, які цілком можуть потрапити в незахищені очі.

Котельні мають потенційні небезпеки у вигляді струменів гарячої пари, а цехи металопрокату небезпечні бризками розпечених металів, високою температурою та іскрами. Інші небезпеки можуть виходити від оптичного випромінювання або інтенсивного світла, який присутній в секторах, пов'язаних з лазерами або зварюванням.

Види захисту очей і сфери їх застосування

Основними видами ЗІЗ для очей є захисні окуляри, які можуть бути:

  • відкритими;
  • закритими;
  • для спеціального використання (зварювання, робота з лазерним устаткуванням).

Сфера застосування охоплює десятки галузей і суміжних професій, причому з кожним роком подібний захист поліпшується як з ергономічної, так і з функціональної точки зору.

Переваги співпраці з нами

Всі запропоновані вашій увазі захисні окуляри створені з урахуванням комфорту для користувача, тому їх можна носити протягом тривалого часу. Вони зроблені з міцних матеріалів, тому їх можна використовувати знову і знову, забезпечуючи при цьому максимальний захист.

Ми продаємо продукцію від перевірених і шанованих виробників, забезпечуючи безпеку ваших співробітників і допомагаючи вашому бізнесу дотримуватися правил охорони праці і техніки безпеки. Постійно розширюваний асортимент і доступні ціни дозволяють підібрати найбільш підходящі для ваших цілей і завдань засоби індивідуального захисту очей.

Купити захисні окуляри оптом

Купити захисні окуляри оптом ви можете на сайті компанії «PlanetaSIZ». Ми пропонуємо опт та співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому у нас ви знайдете:

  • ціни, нижчі ніж у конкурентів;
  • висока якість;
  • моделі всім сфер діяльності.

Недорогі засоби захисту сьогодні потрібні по всій Україні серед працівників, які мають справу з брудом, пилом, зварюванням. Найкращий вибір у такій ситуації – замовити будівельні окуляри оптом та убезпечити співробітників від шкідливих факторів. Вони створять надійний бар'єр та захистять органи зору від стружки та розжареного металу.

Крім будівельних, у нас ви знайдете панорамні та відкриті захисні прозорі окуляри оптом. Вибрати відповідну модель можна в каталозі, де представлені якісні фотографії та детальні описи.

Ви можете зв'язатися з нами по телефону та отримати кваліфіковану консультацію. Менеджери магазину підкажуть, які моделі підійдуть у вашому випадку та допоможуть зробити правильний вибір залежно від вашої діяльності.

 

Часто задавані питання

1. Що означає маркування на оправі окулярів❓

Перший символ коду позначає виробника. Наступні кілька символів - стандарт (наприклад ЕN 166), відповідно до якого виготовлено виріб. Наступні три цифри - сфера застосування:
- 3 - захист від рідин (краплі та бризки),
- 4 - захист від частинок понад 5 мікронів,
- 5 - захист від газу та дрібних частинок (гази, пари, дими та частинки менше 5 мікрон),
- 8 - захист від електричної дуги короткого замикання,
- 9 - захист від бризок розплавленого металу та розпечених частинок.
Механічна міцність:
- А – захист від часток високої енергії, швидкість до 190 м/сек,
- В - захист від часток середньої енергії, швидкість до 120 м/сек,
- F – захист від частинок низької енергії, швидкість до 45 м/сек,
- Т – захист в умовах екстремальних температур (- 5 до + 55).

2. Що означає маркування на лінзі очок❓

Маркування на лінзах захисних окулярів:
Ідентифікаційний код фільтра:
- 2 - захист від ультрафіолетового випромінювання (UV),
- 2С або 3 - захист від ультрафіолетового випромінювання (UV) при гарній передачі кольору,
- 4 - захист від інфрачервоного випромінювання (IR),
- 5 - захист від сонячного випромінювання (SUN) без інфрачервоної специфікації (IR),
- 6 - захист від комбінації сонячного випромінювання (SUN) з інфрачервоною специфікацією (IR).
Ступінь затемнення:
- 1,2 - прозорі,
- 1,7 - для роботи в приміщеннях та на відкритих майданчиках,
- 2,5 – коричневі або димчасті.
Оптичний клас: 1.
Механічна міцність:
- А - захист від часток із високою кінетичною енергією, швидкість до 190 м/сек,
- В - захист від частинок із середньою кінетичною енергією, швидкість до 120 м/сек,
- F - захист від часток з низькою кінетичною енергією, швидкість до 45 м/сек,
- S - захист від частинок зі швидкістю до 12 м/сек.
Супутній захист:
- К - захист від подряпин,
- N - захист від запотівання,
- Т – захист в умовах екстремальних температур (- 5 до + 55).

3. Які є стандарти для засобів індивідуального захисту органів зору❓

Євростандарти для засобів захисту органів зору:
EN 166 - Класифікація засобів захисту органів зору (загальний стандарт)
EN 169 - Світлофільтри для зварювальних робіт
EN 170 - Світлофільтри для захисту від ультрафіолетового випромінювання, в т.ч. сонячного
EN 172 - Світлофільтри для захисту від сонячного світла
EN 175 - Зварювальне обладнання
EN 379 - Світлофільтри для зварювальних робіт із змінним або подвійним ступенем затемнення
EN 1731 - Лицьові щитки та маски

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner