Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Комплект ЗІЗ для промислового альпінізму

Комплект ЗІЗ для промислового альпінізму - це обладнання, екіпірування, оснащення, призначене для запобігання або безпечній зупинці падіння з висоти працівника.

Спецодяг для промислового альпінізму

Висотні роботи належать до особливо небезпечних, тому вимоги до спецодягу монтажників-висотників, промислових альпіністів та представників суміжних професій є досить суворими. Засоби індивідуального захисту для промислового альпінізму включають безліч елементів, починаючи від страхових систем і закінчуючи захисними касками, рукавичками, спецвзуттям тощо.

Купити спецодяг для промислового альпінізму в Дніпрі та інших містах України вам завжди допоможуть фахівці нашого інтернет магазину. Ми гарантуємо найкраще співвідношення ціна-якість, а також пропонуємо виключно надійне та перевірене екіпірування від відомих виробників.

Спецодяг для промислового альпінізму повинна відповідати певним вимогам та нормам. До них відносяться:

 • зручність та комфорт при носінні;
 • вільний крій одягу, який забезпечує природність рухів ніг та рук;
 • матеріали виготовлення з високими характеристиками опору зношування;
 • наявність додаткових кишень та кріплень для інструменту;
 • теплоізоляція та підкладка (для зимового спецодягу);
 • захист від вологи та вітру;
 • захист від агресивних середовищ.

Фасон та колір подібного екіпірування підбирається в індивідуальному порядку з урахуванням вимог конкретного виробництва чи підприємства.

Особливості спецодягу для промислового альпінізму

Для висотних робіт необхідно підбирати, перш за все, зручні варіанти екіпірування, що не сковують рухів. Слід пам'ятати, що висотники і промислові альпіністи можуть бути зайняті в різних напрямках.

Це може бути демонтаж або монтаж конструкцій, обрізання дерев, фарбування будівель, очищення пам'ятників, ремонт та реставрація тощо. Найкраще для більшості висотних робіт підходить комбінезон для промислового альпінізму, який не містить зайвих елементів і дозволяє зосередитись безпосередньо на роботі.

Також багато висотників вибирають стандартний комплект, що включає штани та куртку. Він також досить зручний і використовується цілий рік. Утеплена куртка та штани з підкладкою є обов'язковими у холодні періоди року при тривалому знаходженні на висоті.

Як вибрати одяг для промальпу?

Збираючись купити ЗІЗ для промислового альпінізму, слід приділити увагу особистим уподобанням. Скільки людей, стільки й думок, тому для одного буде комфортним спеціальний комбінезон, а для іншого – куртка та штани.

Неважливо, що вибираєте особисто ви - це питання саме вашої зручності та комфорту. Фахівці рекомендують «прислухатися» до особистих відчуттів та завжди підбирати спецодяг за розміром. Занадто мішкувате або дуже тісне екіпірування може стати причиною дискомфорту як мінімум. Як максимум, через неправильно підібраний спецодяг для висотних робіт ви ризикуєте отримати важку травму.

Як матеріали виготовлення можуть використовуватися як натуральні тканини, так і синтетика. Основні вимоги – міцність, стійкість до зносу та пошкоджень, вологонепроникність, вітронепродувність, довговічність, легкість в очищенні та догляді.

Чим менше гудзиків, тим краще: фахівці рекомендують віддавати перевагу варіантам спецодягу на блискавках та липучках. Це мінімізує можливість випадкового зачеплення за елементи конструкцій на висоті.

Комплектуючі ЗІЗ для висотних робіт

Що включає в себе комплект ЗІЗ для промислового альпінізму? Безперечно, це безпосередньо захисний робочий костюм (комбінезон, куртка, штани). Крім того, вам знадобляться:

 • захисні рукавички;
 • засоби захисту органів зору;
 • беруші та інші засоби захисту органів слуху;
 • респіратори та протигази (при роботі в небезпечних середовищах);
 • спецвзуття;
 • захисні каски і таке інше.

Такі ЗІЗ для промислового альпінізму, як захисні рукавички, забезпечують безпеку рук. Вони повинні бути гранично міцними та стійкими до зношування, але при цьому гарантувати природність рухів. Якісні рукавички досить еластичні, але при цьому можуть забезпечити захист до порізів, проколів, ударів та інших зовнішніх впливів.

Захисні окуляри потрібні для захисту органів зору від вітрових навантажень на висоті. Крім того, вони запобігають попаданню в очі бруду, пилу, дрібних предметів, сторонніх тіл. Матеріал виготовлення – стійкий до пошкоджень, ударостійкий пластик.

Каски – обов'язковий елемент екіпірування, що забезпечує захист голови від ударів. Зазвичай висотні каски не мають козирків для додаткової оглядовості. Також зверніть увагу на необхідність використання засобів захисту органів дихання, якщо доводиться працювати з хімічними речовинами (висотне фарбування вишок антикорозійним покриттям, наприклад).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner