Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Спецвзуття демісезонне

Спецвзуття демісезонне (робоче взуття) призначене для захисту ніг від небезпечних виробничих факторів в будь-яку пору року.

Демісезонне спецвзуття

Чоловіче демісезонна спецвзуття є важливим елементом захисної екіпіровки і спорядження співробітників, зайнятих на багатьох промислових і виробничих об'єктах. Його основне призначення полягає в якісному та ефективному захисті ступні і пальців ніг від травм.

Купити в Україні демісезонне взуття для працівників ви завжди можете, відвідавши наш інтернет магазин, що пропонує якісні засоби індивідуального захисту в Дніпрі та інших містах країни. Ми пропонуємо широкий асортимент захисного взуття, щоб ви могли вибрати продукти, що відповідають вашим вимогам і розмірам, відповідним для всіх ваших співробітників.

Навіщо потрібне робоче демісезонне взуття

Демісезонне спецвзуття виконує ті ж функції, що і будь-яке інше захисне екіпірування співробітника. При цьому при його виборі важливо розуміти, які ризики існують у вашому виробничому процесі. Це можуть бути:

 • нестабільні або слизькі поверхні;
 • підвищений рівень вологості;
 • робота в умовах агресивних середовищ;
 • гострі предмети;
 • використання мобільного устаткування та техніки і так далі.

Демісезонне робоче взуття може бути відкритого і закритого типу, з посиленим металевим або композитним носком і антиковзаючою посиленою від проколів підошвою. Її підбирають з урахуванням специфіки робочого місця співробітника, а також його професійних обов'язків.

Важливо вибрати таке демісезонне чоловіче спецвзуття, яке дозволить найбільш ефективно управляти існуючими ризиками. При цьому воно повинне гарантувати необхідний рівень захисту і безпеки, а також бути комфортним при тривалому носінні.

Де використовується робоче демісезонне спецвзуття

При такому великому виборі захисного взуття може бути важко визначити, який вид найкраще підходить для ваших вимог. У більшості випадків одним з ключових елементів, на які слід звертати увагу при виборі чоловічого демісезонного спецвзуття, є опір ковзанню і умови, для яких підходить конкретний тип продукції.

Однак є й інші чинники, які необхідно враховувати, такі як зносостійкість, комфорт та компоненти безпеки (наприклад, захист пальців ніг). Перш за все, після покупки взуття важливо, щоб ваші співробітники завжди його носили правильно і не відчували дискомфорту, який може стати перешкодою в роботі.

Не все захисне взуття однакове - воно забезпечує різні рівні захисту, тому вам необхідно знати про потенційні небезпеки, з якими стикаються ваші співробітники, щоб забезпечити їх належний захист.

Можливі ризики включають:

 • травми, нанесені важкими предметами;
 • прокол підошви гострими предметами;
 • поглинання води;
 • розлиття масел, жирів, хімікатів або інших елементів;
 • накопичення статичної електрики;
 • екстремальні температури.

Коли ви вибираєте захисне демісезонне взуття для своїх співробітників, вам необхідно переконатися, що воно сумісне з відповідними стандартами. Взуття має підходити для використання на відкритому повітрі або в приміщенні в міру необхідності.

Для вулиці чи експлуатації у складних умовах використовується бортопрошивне демісезонне взуття. Воно надійне та міцне, підійде також для носіння в цеху, де високий ризик травмування ніг.

Характеристики

Демісезонне взуття використовується переважно з весни по осінь. На відміну від зимового захисного взуття в ньому не передбачено внутрішнє утеплення. Окремі моделі можуть мати вентильовану конструкцію за умови, що співробітник виконує свої робочі обов'язки в безпечному місці.

Якісне демісезонне взуття може бути виготовлене ​​з синтетичних матеріалів або шкіри, його можна використовувати в холодному або гарячому навколишньому середовищі. Взуття має витримувати будь-який тип зовнішнього впливу, включаючи сонячне світло, дощ або сніг.

Особлива увага приділяється ступеню захисту від виробничих факторів, серед яких:

 • хімічні речовини (кислоти, луги);
 • нафтопродукти;
 • жири і масла.

Взявши до уваги все вищевикладене, ви завжди зможете купити краще в співвідношенні ціна-якість демісезонне взуття в нашому магазині.

Чому вигідно купити у нас

На нашому сайті ви завжди можете вигідно купити будь-які засоби індивідуального захисту в асортименті з оперативною доставкою по Україні, у тому числі бортопрошивне демісезонне спецвзуття. Досвідчені менеджери нашого інтернет магазину дадуть відповідь на будь-які ваші питання і проконсультують при необхідності, заощадивши особистий час і нерви.

Ми постійно розширюємо асортимент представленої в каталозі продукції з урахуванням ваших побажань і запитів. Пропонуємо різні варіанти оплати і гарантуємо високий рівень і якість обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner