Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Пояси страхувальні лямкові

Пояси страхувальні лямкові - це засоби індивідуального захисту, які оберігають працівника або користувача від ризику падіння з висоти, надаючи можливість пересуватися в двох площинах по вертикальних і похилих поверхнях.

Пояси страхувальні лямкові

Співробітники, що працюють на висоті, повинні постійно використовувати відповідні засоби індивідуального захисту для висотних робіт, що запобігають падінню і утримують в певному положенні тіло.

До них відносять:

 • комплекти ременів безпеки;
 • пояси лямкові та безлямкового;
 • страхувальні стропи;
 • обмежувачі;
 • анкерні системи;
 • карабіни і так далі.

Подібна професійна діяльність вважається особливо небезпечною і є джерелом значної частини виробничих травм, тому дуже важливо забезпечити достатній захист працівників для роботи на висоті.

У нашому інтернет магазині постійно представлений широкий асортимент засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), включаючи засоби захисту від падіння з висоти, такі як лямкові запобіжні пояси, що дозволяє компаніям управляти своїми вимогами до здоров'я і безпеки.

Ми допоможемо вам вибрати і купити страхувальний пояс в Дніпрі та інших містах в Україні з найкращим співвідношенням «ціна-якість». Ми усвідомлюємо, що тільки наявність перевіреного і надійного устаткування, яке використовується належним чином відповідно до призначення, в окремих ситуаціях може стати вирішальним фактором для запобігання травм або навіть летального результату.

Особливості конструкції запобіжних страхувальних поясів з лямками

Сьогодні ви можете вибрати різні типи обладнання для захисту від падіння, яке слід використовувати для запобігання або мінімізації збитку, викликаного падінням з висоти. Одним з найбільш ефективних і надійних засобів, які зарекомендували себе з позитивного боку, є лямкові страхувальні пояси.

Подібні пояси лямкові представляють собою систему захисних ременів, карабінів, D-образних кілець, страхувальних стропів, які забезпечують надійну фіксацію тіла в вертикальному положенні. Монтажний лямковий пояс має кільця для кріплень, що кріпляться до стропыв та можуть бути розміщені спереду, ззаду або з боків. Ремені забезпечують фіксацію тіла в конструкції пояса, гарантуючи рівномірний розподіл ваги на тулуб, плечах і стегнах при випадковому падінні з висоти.

Додатково можуть використовуватися кріплення або ремінці для інструментів, які дозволяють безпечно і надійно використовувати і зберігати необхідний інвентар. Купити лямковий пояс із кріпленнями для інструментів рекомендується при роботі на висоті, щоб запобігти його випадковому падінню та заподіянню травм іншим співробітникам.

Ці механізми захисту від падіння можуть використовуватися в поєднанні зі спеціальними аксесуарами для подальшого підвищення безпеки в певних умовах, включаючи:

 • штативи для захисту від падіння для опускання і підйому робочих нижче рівня землі;
 • автоблоки, що забезпечують ефективне і плавне гальмування при падінні;
 • постійні анкерні з'єднувачі, які можна прикріпити до стін.

Пояси страхувальні лямкові в обов'язковому порядку використовують нагрудну систему кріплення до страхувальних шнурів або стропів, якщо робочий персонал виконує роботи у вертикальних лініях (підземні колодязі, резервуари, шахти).

Різновиди

Пояс страхувальний лямковий буває трьох основних різновидів:

 • з лямками на плечах;
 • з лямками на плечах і на стегнах - комбінований тип;
 • з сидільними лямками.

Основний поясний ремінь в конструкції може знаходитися в районі талії, грудей або одночасно в цих двох точках. Лямковий ремінь можна легко відрегулювати по довжині, фіксуючи конструкцію пояса на тілі персоналу, але при цьому дозволяючи виконувати співробітникам свої робочі обов'язки без обмеження маневреності і рухливості.

Стропи для страховки в обов'язковому порядку кріпляться вище центру ваги тіла, щоб забезпечити вертикальне положення догори головою при випадковому падінні. Звертайте увагу, що ціна лямкових поясів багато в чому визначається їх комплектацією: іноді в комплекті вже йдуть страхувальні троси і стропи, а іноді їх доводиться купувати окремо.

Сфери застосування страхувальних поясів з лямками

Які ремені безпеки використовувати в різних ситуаціях? Слід розуміти, що лямковий пояс безпеки може бути актуальним і затребуваним в різних сферах і галузях, серед яких:

 • промисловий альпінізм;
 • електромонтажні роботи;
 • енергетика;
 • туризм і скелелазіння;
 • зачистка і обслуговування підземних і наземних резервуарів (нафтохімічна галузь, олійно-жирових виробництво, харчова промисловість);
 • спелеологія і так далі.

Тип пояса безпеки, який потрібно для конкретного завдання, залежатиме від навколишнього середовища і особливостей роботи. Існують різні спеціальні пояси, що відповідають конкретним потребам. Наприклад, зварювальні роботи вимагатимуть купити лямковий ремінь з термостійких матеріалів, тоді як обладнання, яке використовується для підйому на вежі, має бути легким і часто мати вбудоване сидіння.

Як і де можна вибрати страхувальний пояс для висотних робіт

Вам, як роботодавцю, необхідно купити лямковий монтажний пояс, що підходить для виконуваної роботи. Важливо брати до уваги індивідуальні чинники, в тому числі конкретні умови праці, навколишнє середовище, частоту і тривалість роботи.

В інтернет-магазині «Планета СІЗ» ви зможете легко пояс лямковий монтажний купити, не виходячи з дому. Ми завжди допоможемо вам вибрати страхувальні пояси для вишкомонтажних робіт, екіпіровку для альпінізму, а також монтерські лямкові пояси для забезпечення безпечних умов праці. Відповімо на будь-які питання і проконсультуємо при необхідності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner