Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Пояси страхувальні лямкові комбіновані

Пояси страхувальні лямкові комбіновані - це засоби індивідуального захисту, які оберігають працівника або користувача від ризику падіння з висоти, надаючи можливість пересуватися в двох площинах по вертикальних і похилих поверхнях.

Пояси лямкові комбіновані

Пояс комбінований лямковий, який ви завжди можете підібрати в даному розділі нашого інтернет магазину, є частиною системи індивідуального захисту при роботах на висоті. Кожен співробітник вашого підприємства, чиї професійні обов'язки пов'язані з висотними роботами, зобов'язаний використовувати засоби індивідуального захисту. Одним з яких є запобіжний лямковий комбінований пояс.

Ми допоможемо вам вибрати і купити пояс комбінований лямковий в Дніпрі та інших містах в Україні, відповівши на будь-які питання щодо сфери застосування та функціональних можливостей подібної екіпіровки. Ціна на обладнання в нашому магазині завжди доступна, а якість сервісу незмінно високий.

Конструкція комбінованих лямкових поясів

Запобіжний лямковий пояс призначений для утримання працівника при випадковому падінні з висоти. Особливості конструкції, при якій страхувальний строп кріпиться в районі грудей, дозволяють гарантувати вертикальне положення тіла у вільному висі, тому людина не втрачає свідомість від припливу крові до голови, наприклад.

Крім того, гарантується мінімальне навантаження на хребет при різкому ривку тіла, що падає з висоти. Подібні можливості досягаються особливостями конструкції поясів, в складі яких:

  • страхувальні карабіни;
  • страхувальний шнур, зазвичай закріплений в районі грудей;
  • пояс;
  • елементи амортизації;
  • система регуляції довжини страхувального шнура;
  • лямки і ремені для надійної фіксації поясу на торсі і кінцівках.

Крім того, ви можете використовувати розширені засоби безпеки - блоки гальмування (автоблоки), страхувальні сітки і так далі.

Деякі з цих елементів призначені просто для захисту робочих, які можуть впасти при роботі на висоті, а блоки гальмування уповільнюють їх до повної зупинки, щоб мінімізувати пошкодження від різких ривків.

Інші елементи призначені для підтримки робочих в підвішеному стані під час виконання ними професійних обов'язків (висотні штукатурні роботи, покрівельні роботи, установка кондиціонерів). Пояси лямкові комбіновані більш зручні при тривалому носінні і часто включають м'яку підкладку на пояс і ноги для комфортного використання.

На що звернути увагу при виборі?

Ці пояси відрізняє комфорт і кількість пропонованих точок кріплення. Наявність декількох точок кріплення може дати працівнику більший контроль над становищем, а також допомагає, коли справа доходить до кріплення інструментів. Ви завжди можете взяти з собою всі необхідні інструменти.

Всі комплекти ременів безпеки в нашому асортименті виготовлені з високоякісних матеріалів і відповідають чинним стандартам безпеки і гігієни праці. Однак вам потрібно буде використовувати їх відповідно до інструкцій з охорони праці.

Це необхідно для того, щоб ваші співробітники були повністю захищені в будь-яких умовах роботи. Також не забувайте про своєчасну перевірку подібного обладнання у встановлені виробником терміни. Ремені та пояси вимагають заміни при сильному зносі, що не забезпечують необхідний рівень захисту і безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner