Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Лази монтерські

Лази монтерські - це допоміжні вироби, призначені для підняття фахівцем електромонтажних робіт на стовп електропередачі або телефонні стовпи.

Монтерські лази і кігті

Якщо вам необхідно вибрати і купити монтерские лази і кігті, ви потрапили в потрібне місце. Ми розповімо скільки коштують ці вироби, допоможемо вам підібрати оптимальний варіант екіпіровки для роботи на бетонних і дерев'яних стовпах, відповімо на будь-які питання, проконсультуємо в Дніпрі та інших містах в Україні.

Купити монтерские кігті рекомендується для будь-якої компанії, фахівці якої займаються електромонтажними роботами. Зокрема, якщо вони виконують свої професійні обов'язки, прокладаючи лінії електропередач або виконуючи роботи будь-якого іншого характеру на стовпах і опорах ЛЕП.

Для чого вони потрібні?

А чи потрібно вам взагалі турбуватися про те, як купити кігті для електриків? Безумовно, адже для вирішення багатьох завдань фахівцям доводиться підніматися на стовпи і опори електропередач, використовуючи засоби індивідуального захисту і страховки.

Монтажні кігті необхідні для швидкого підйому на дерев'яні стовпи, а лази по залізобетонних опорах використовуються, відповідно, на бетонних стовпах. Маючи досить схожу конструкцію, вони відрізняються незначно для забезпечення надійного зчеплення з різними типами поверхонь.

Як використовують кігті для дерев'яних опор або лази по бетонних стовпах? Ці практичні пристосування надягають поверх захисного спецвзуття, надійно фіксуючи. Техніка підйому мало чим відрізняється від підйому по звичайних вертикальних сходах: лази або кігті чіпляються за зворотню сторону стовпа спеціальним кріпленням, і, по черзі переставляючи ноги, майстри піднімаються на необхідну висоту.

Чому лази для дерев'яних опор і бетонних стовпів і нині використовують, адже існує спеціальна техніка - підйомні вишки або крани з люльками? Безумовно, техніка спрощує і прискорює підйом, забезпечуючи необхідний рівень безпеки.

Проте, в деяких умовах вона не завжди доступна (сільська місцевість з поганими дорогами наприклад). Крім того, такий варіант досить дорогий з фінансових міркувань, тому багато електромонтажні організації практикують перевірений спосіб підйому з використанням кігтів і лазів для електрика.

Матеріали виготовлення

Кігті і лази електромонтера по дерев'яних і по бетонних стовпах повинні відповідати певним вимогам для забезпечення необхідного рівня безпеки. Міцність, надійність, довговічність забезпечуються використанням якісних матеріалів виготовлення подібної продукції.

Найчастіше для виробництва застосовується високоміцна і стійка до будь-якого зовнішнього впливу сталь. Вона може бути нержавіючою (ціна в такому випадку завжди вище) або звичайною. В останньому випадку додатково використовується порошкове напилення для захисту від корозії.

Щоб мінімізувати прослизання і продовжити термін служби кігтів і лазів, в конструкції використовуються твердосплавні вставки в ключових точках виробів. Фіксація ніг в захисному взутті забезпечується високоміцними ременями, виконаними з багатошарової грубої шкіри. Додатково ремені фіксації зміцнюються нейлоновими нитками.

Види монтерських лаз і кігтів

Розрізняють декілька основних різновидів подібного обладнання, яке підбирається з урахуванням майбутнього застосування. У нашому інтернет магазині вам завжди допоможуть визначитися з вибором відповідних кігтів і лазів електромонтажника, заощадивши ваш особистий час і нерви.

Якщо ваша робота пов'язана з електрикою, енергетикою або промисловим альпінізмом, можна розглядати кілька видів такої екіпіровки:

  • для дерев'яних стовпів і опор;
  • для залізобетонних стовпів та опор;
  • для використання на стовбурах дерев.

Останній варіант з'явився відносно недавно з розвитком арбористики і промислового знесення високих дерев в міських умовах. Підрізання крон і знесення дерев виконується з використанням так званих дереволазів або «Гаффів», конструкція яких схожа на традиційні кігті і лази.

Варто відзначити, що будь-які подібні пристосування досить прості в конструкційному плані, але в той же час гранично практичні, надійні і безпечні. Серед основних елементів конструкції:

  • Високоміцна дуга зі сталі.

Існує два основних її різновиди: кругла у вигляді серпа для дерев'яних опор і квадратна для прямокутних залізобетонних стовпів.

  • Сталеві та твердосплавні шипи.

Є частиною сталевих дуг. Необхідні для хорошого зчеплення з задньою поверхнею стовпа або опори.

  • Ремені фіксації.

Виготовляються з високоміцної шкіри. Необхідні для надійного кріплення лазів або кігтів до робочого спецвзуття електрика.

У парі з цією екіпіровкою електромонтажник в обов'язковому порядку зобов'язаний використовувати засоби індивідуального захисту і страховку при роботі на висоті. Основним елементом, що дозволяє убезпечити роботи на висоті, а також забезпечити необхідний комфорт для підтримки вертикального положення тіла, є ПБ - пояс безлямковий запобіжний.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner