Кошик
13 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Заземлення переносні

Заземлення переносні – це спеціальні вироби, призначені для заземлення окремих ділянок електроустановки, у яких не передбачено стаціонарних ножів, що заземлюють. Основною функцією переносних заземлень є забезпечення безпеки працівників при здійсненні ремонтних робіт.

Переносні заземлення

Переносне заземлювальне обладнання, є обов'язковим елементом для бригади електриків, що працює на попередньо знеструмленій лінії енергосистеми. Це різновид захисного обладнання, яке призначене для розряду та заземлення непрацюючого обладнання.

Купити переносне заземлення в Дніпрі та інших містах України вам завжди допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину. Ми відповімо на будь-які питання, проконсультуємо за необхідності та допоможемо підібрати оптимальний варіант заземлювального обладнання з урахуванням особливостей вашої професійної діяльності.

Переносні заземлення – це високонадійна система захисту, розрахована на всі випадки життя. Її використовують для того, щоб убезпечити співробітників, які виконують ремонтні процедури або роботи з технічного обслуговування.

Навіть у випадку, коли технічний персонал, який відповідає за цю ділянку енергосистеми, перебуває на роботі і випадково помилково включає живлення, саме портативне обладнання, що заземлює, рятує людські життя, а також оберігає цінне обладнання від пошкоджень.

Типи переносних заземлень

Переносні заземлення можуть використовуватися в різних областях та сферах, тому важливо правильно підбирати ці вироби відповідно до їх призначення. Розрізняють такі різновиди такого заземлювального обладнання:

  • Переносні заземлення для повітряних ліній.

Застосовуються при необхідності обслуговування та ремонту на попередньо відключених від електропостачання повітряних ЛЕП.

  • Переносне заземлення для розподільних пристроїв.

Застосовується при ремонті та технічному обслуговуванні електричного обладнання розподільних пристроїв.

  • Заземлення для машин.

Застосовується на пожежній спецтехніці, а також на АЗС та газових заправках.

  • Заземлення для контактних мереж залізниць.

Призначення

Переносне обладнання для заземлення використовується для забезпечення безпеки обслуговуючого або ремонтного персоналу, що виконує роботи на лінії енергетичних систем або мереж. Воно захищає персонал від ураження електричним струмом при випадковому включенні живлення лінії.

Крім того, воно захищає від пошкоджень цінне обладнання, яке наразі обслуговується. Заземлююче обладнання пожежних машин використовується для запобігання ураженню струмом персоналу, який гасить об'єкти, що знаходяться під напругою.

Конструкція переносного заземлення

Як правило, більшість видів переносного заземлення має схожу конструкцію, відрізняючись в окремих нюансах та деталях. Конструкція включає:

  • Затискач для фази.

Виконується у різному виконанні, виходячи з майбутнього застосування. Може бути схожим на звичайну прищіпку, зустрічаються моделі із затискачем у формі струбцини або ножа. Основна вимога до затискача – надійна фіксація фазного кабелю на знеструмленій лінії.

  • З'єднувальний кабель.

Параметри залежать від граничних навантажень за силою струму. Перетин варіюється в діапазоні від 16 до 95 квадратних міліметрів. З'єднувальний кабель або фазний провід повинен бути гнучким та багатожильним. Переважний провідник - мідь, хоча на ринку зустрічаються варіанти провідників з алюмінію з мідним напиленням, вартість яких значно нижча. Кабель зазвичай захищений ізоляцією із ПВХ.

  • Кабель заземлення.

Необхідний для з'єднання затиску для фази із шиною заземлення. Як правило, оснащений струбцинним фіксатором.

  • Штанга ізольована.

Використовується, коли необхідно накласти переносне заземлення на знеструмлений кабель. Різні моделі переносних заземлень можуть комплектуватися різною кількістю штанг ізоляції, а деякі зі спеціалізованих ПЗ взагалі не мають штанг (накідні пристрої, наприклад).

Якісні заземлення переносного типу комплектуються надійними затискачами, які гарантують фіксацію пристрою на лінії навіть за сильного вітру та інших впливів. Кінцеві затискачі виготовлені із спеціальних алюмінієвих сплавів, які можуть витримувати високі струми короткого замикання.

При використанні переносного обладнання, що заземлює, зі штангами затискачі встановлюються дистанційно. Оператор ніколи не стикається з будь-яким провідником, тому це дуже безпечна система. Використовуючи загальний робочий полюс, затискачі встановлюються на кожну фазу по черзі.

Що варто враховувати при виборі

Наш інтернет магазин пропонує до вашої уваги досить широкий асортимент переносного заземлювального обладнання, тому вибір може виявитися складним завданням. Необхідно врахувати безліч нюансів, серед яких:

  • вид використовуваного затискача;
  • максимальні значення напруги та сили струму короткого замикання;
  • довжина заземлювального кабелю та його перетин;
  • кількість штанг;
  • довжина штанг та можливість телескопічного їх збільшення;
  • вага системи тощо.

Також враховується сфера використання, відповідно до якої підбирається конкретна модель переносного заземлювального обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner