Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Рукавички захисні КЛС

Рукавички захисні КЛС (кислотолугостійкі) - це надійний захист для працівників низки сфер промисловості. Тонкий матеріал забезпечує зручність при виконанні маніпуляцій і водночас оберігає шкіру рук від впливу кислот, лугу та їх солей.

Рукавички КЛС

Якщо ваша діяльність пов'язана із взаємодією з агресивними зовнішніми середовищами та активними хімічними речовинами, якщо необхідно забезпечити якісний та надійний захист рук персоналу від хімічних опіків та травм, вам знадобляться гумові рукавички для захисту від розчинів кислот та лугів, представлені у широкому асортименті в Дніпрі та інших містах у нашому магазині.

Для працівників, які працюють з певними, потенційно небезпечними та агресивними речовинами, носіння правильних хімічно стійких рукавичок є нагальною необхідністю та вимогою техніки безпеки.

Рукавички для хімічного захисту рук, представлені в нашому каталозі, мають найкраще співвідношення ціна-якість і можуть бути рекомендовані для використання в різних областях і сферах. Важливо правильно оцінювати небезпеки та ризики, вибираючи певний тип рукавичок, у яких вам завжди готові допомогти фахівці нашого інтернет магазину.

Класифікація хімстійких рукавичок

Асортименти хімічно стійких рукавичок від нашого магазину включає як багаторазові, так і одноразові варіації засобів індивідуального захисту рук. Рукавички багаторазового використання виготовлені із міцних матеріалів, що забезпечують тривалий захист, та їх, за потреби, легко чистити.

Одноразові рукавички використовуються для персоналу та відвідувачів вашого виробництва, лабораторії, приміщення. Вони також ідеально підходять у випадках, коли строга гігієна вимагає утилізувати рукавички після використання.

Усі гумові протикислотні рукавички КЛС повинні відповідати вимогам безпеки, герметичності та надійності. Вони зручні в носінні, мають надійний зхват і забезпечують хорошу маневреність рук користувача.

Умовно всі існуючі різновиди хімічних рукавичок можна розділити на кілька категорій, виходячи з матеріалу виготовлення:

 • Нітрил.

Як показує практика, нітрилові рукавички є найкращим захистом від концентрованих кислот. Матеріал є полімером з підвищеною міцністю і стійкістю до зносу. Нітрилові рукавички можна використовувати в будь-якому середовищі, не турбуючись про їх збереження та збереження герметичності.

Такі ЗІЗ зазвичай мають внутрішню поверхню з натуральної бавовни, а також міцну рифлену поверхню долоні та пальців для зручного та надійного хвату. Подібна міцність хвату важлива для персоналу, який має справу з покритим мастилом або маслом інструментарієм.

 • Латекс.

Ідеально використовувати при роботі з органічними та неорганічними розчинниками. Латексні рукавички забезпечують хороший захист рук, вони зносостійкі, мають достатню міцність і еластичність. Крім того, вони недорогі, тому часто використовуються як одноразові ЗІЗ.

 • ПВХ.

ПВХ рукавички стійкі до кислотних та лужних розчинів. Вони гіпоалергенні, міцні, стійкі до зносу та відрізняються довговічністю використання.

Характеристика рукавичок для хімічного захисту рук

Рукавички з нітрилу характеризуються максимальною стійкістю до дії нафтопродуктів, тваринних жирів та олій, а також розчинів на основі спирту. Вони чинять опір проколам і порізам, стійкі до зносу, довговічні та забезпечують комфорт для рук.

Рукавички з неопрену (штучного замінника латексу) ідеальні для захисту від кислотних та лужних розчинів. Латексні варіанти можна використовувати при роботі з розчинами спиртів, кислот та лугів органічного та неорганічного походження.

Купити рукавички КЛС можна у різному виконанні: як правило, для додаткового захисту вони мають подовжені манжети, які запобігають попаданню хімічно активних речовин на шкіру рук. Якщо ви працюєте зі слизьким інструментом або обладнанням, краще застосовувати рукавички з рельєфним покриттям.

Де застосовуються рукавички КЛС

Важливість хімічних рукавичок не викликає сумніву, адже у разі випадкового розливу хімікатів, руки, швидше за все, будуть першою частиною тіла, на які буде чинний руйнівний вплив. Хімічно стійкі до розчинників, кислотних і лужних розчинів рукавички забезпечують ефективний бар'єр між хімічними речовинами та шкірою, запобігаючи хімічним ушкодженням, включаючи опіки та подразнення.

Де можуть бути потрібні подібні засоби індивідуального захисту? Відразу ж спадає на думку хімічна промисловість, проте це далеко не єдина галузь, де використовуються гумові рукавички КЛС. З хімічно активними робочими середовищами працюють такі галузі, як:

 • фармацевтична промисловість та медицина;
 • лакофарбове виробництво;
 • сільське господарство (виготовлення добрив);
 • будівництво;
 • промислове виробництво;
 • гірничорудна справа;
 • харчова промисловість;
 • меблеві фабрики тощо.

Всі компанії, зайняті в цих та інших суміжних областях повинні підібрати та купити рукавички КЛС для своїх співробітників з урахуванням умов праці та небезпечних речовин, що використовуються в процесі робіт.

На що звернути увагу при виборі рукавичок для захисту від кислот та лугів

Збираючись купити гумові хімстійкі рукавички, необхідно звернути увагу на супутні фактори та нюанси, властиві робочим процесам на виробництві. Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент хімічно стійких рукавичок від відомих брендів.

Всі представлені до вашої уваги екземпляри забезпечують ефективний захист від хімікатів та інших активних речовин, але деякі моделі також включають інші функції безпеки. Вам може знадобитися додатковий захист від механічних пошкоджень – проколів, порізів, стирань, наприклад.

Деякі моделі дозволяють виконувати свої робочі обов'язки в будь-яких погодних умовах завдяки якісній термоізоляції. Для максимальної чутливості пальців рук краще підбирати гумові рукавички КЛС із тонких та міцних матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner