Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Спецодяг робочий

Спецодяг робочий - це одяг, спеціально розроблений для захисту працівника від шкідливих впливів зовнішнього середовища і забезпечує необхідні для роботи характеристики, такі як: зручність, функціональність, практичність.

Робочий спецодяг

Купити робочий спецодяг стає актуальним завданням для будь-якого серйозного підприємства, причому спектр його діяльності може бути абсолютно будь-яким. Меблеві фабрики, будівельно-монтажні організації, асфальтобетонні заводи, харчова промисловість, фармацевтика і десятки інших галузей забезпечують своїх співробітників фірмовим робочим спецодягом.

Професійний спецодяг включає в себе не тільки традиційні напівкомбінезони, куртки та брюки, а й термобілизну, наприклад, яка актуальна в холодну пору року. Чому вам необхідно купити спецодяг для своїх співробітників?

Перш за все, з міркувань безпеки: якісний робочий спецодяг забезпечує захист від впливу шкідливих і небезпечних виробничих факторів (температура, вологість, агресивність робочого середовища і так далі).

Крім того, робочий напівкомбінезон, фірмова куртката, брюки та інший спецодяг робочий є частиною корпоративного стилю, іміджу та образу компанії. Безумовно, спецодяг для будівельників та спецодяг для електрика можуть істотно відрізнятися в функціональності і ступені захисту, проте загальний стиль і колірна гамма завжди підбираються однаковими, якщо співробітники працюють в одній компанії.

Якщо вам необхідний спецодяг для роботи в Дніпрі та інших містах в Україні, ціна якого доступна, а якість незмінно висока, наш інтернет магазин завжди готовий прийти на допомогу. У нас можлива покупка робочого спецодягу для будівельника, електрика, мебляра та інших професіоналів.

Всі зразки спецодягу робочого підвищать безпеку і комфорт вашого персоналу і можуть стати ефективною частиною вашої стратегії в області здоров'я і безпеки.

Різновиди робочого одягу

Широкий асортимент робочого одягу, доступний на нашому сайті, включає такі його різновиди, як:

 • робочі брюки;
 • комбінезони та напівкомбінезони;
 • куртки;
 • комплекти (напівкомбінезон, сорочка поло, куртка) і багато іншого.

Ви завжди можете підібрати будівельний одяг або купити спецодяг електромонтера - ми допоможемо вашому бізнесу виконувати найрізноманітніші ролі. Також можна купити робочий спецодяг для персоналу, щоб виконувати поставлені цілі та завдання, не турбуючись про збереження особистих предметів гардеробу, які залишаються в персональних роздягальнях.

Особливості робочого одягу

Робочі брюки можуть бути видані співробітникам, щоб їх власні брюки залишалися чистими і неушкодженими, але вони також стануть в нагоді для створення вигляду фірмової уніформи. Багато брюк в нашому асортименті мають функції, які особливо важливі для різних професій.

У нас є брюки з додатковим захистом для колін зі зручними кишенями, ідеально відповідними для зберігання дрібних інструментів та інших предметів. Всі моделі зносостійкі і здатні витримувати жорсткі умови експлуатації.

Для багатьох брудних робіт комбінезон є оптимальним рішенням. Якщо ви працюєте з таким продуктом, як харчовий жир, лакофарбові матеріали, мастила, нафтопродукти, поява плям і забруднень неминучі.

Для підвищення безпеки і комфорту комбінезони і брюки в асортименті включають в себе водонепроникні моделі для тих, хто працює на відкритому повітрі в будь-яких погодних умовах. Крім того, ми пропонуємо купити професійний спецодяг хімічно стійкий і добре помітний, що ідеально підходить для тих, хто працює в зонах з агресивними середовищами або з інтенсивним рухом транспортних засобів.

Критерії вибору спеціального одягу

Неважливо, чи потрібен вам спецодяг електрика або костюм технолога, що працює на харчовому виробництві, але при виборі завжди необхідно враховувати певні критерії. Наприклад, робота на відкритому повітрі в будь-яких погодних умовах робить робочих уразливими не тільки до вогкості, але і до холоду.

Для таких умов праці необхідно підбирати спецодяг з утепленням, зі стійкістю до вітрових навантажень, з водонепроникними властивостями. Робота в гарячих цехах вимагає наявності вогнетривкого і жароміцного спецодягу, що захищає від іскор і бризок, а також інтенсивного випромінювання.

У будь-якому випадку якісний спецодяг повинен відповідати певним параметрам, серед яких:

 • висока міцність;
 • стійкість до зношування;
 • вологонепроникність;
 • хороша вентиляція;
 • наявність підкладки і утеплювача (для зимових моделей);
 • легкість очищення від забруднень;
 • довговічність.

Крім того, вирішивши купити спецодяг для роботи, переконайтеся, що він гранично практичний і зручний.

Сфера використання

Завдяки широкому асортименту брюк, комбінезонів і курток в нашому магазині робочого спецодягу, ви можете легко створити безпечну і зручну уніформу для своїх робітників. Ми забезпечимо необхідний рівень захисту ваших співробітників, а також візьмемо участь у створенні елегантного, зручного і практичного зовнішнього вигляду.

Сфера застосування спецодягу від нашого магазину величезна: промисловість, будівництво, сільське господарство, енергетика, харчове виробництво, медицина і фармацевтика. Будь-які галузі і професії можуть і повинні бути забезпечені якісною уніформою, і ми прагнемо задовольнити будь-які запити для досягнення цієї мети.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner