Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Спецодяг захисний хімстійкий, обмеженого терміну дії

Спецодяг захисний хімстійкий, обмеженого терміну дії - засіб індивідуального захисту від лугів або кислот, які можуть стати причиною травм або опіків.

Спецодяг для хімічного захисту

У даному розділі нашого магазину ви завжди можете підібрати та купити спецодяг для хімічного захисту вашого персоналу у Дніпрі та інших містах України. Досвідчені менеджери допоможуть визначитися з вибором, дадуть відповідь на будь-які питання та проконсультують за необхідності, заощадивши ваш час та гроші.

Робота з хімічними активними речовинами та робочими середовищами може бути потенційно небезпечною для працівників. Це актуально як для хімічної лабораторії, так й у самих виробничих цехах підприємства.

Один із способів захистити робітників полягає у правильному виборі хімічного захисного одягу. Різні його типи захищають від різних небезпек, тому важливо правильно вибирати такі засоби індивідуального захисту.

Для чого він потрібен

Хімзахисний спецодяг потрібен у багатьох галузях промисловості, де персонал працює з хімічними речовинами. Серед них:

  • хімічна промисловість;
  • медицина та фармацевтика;
  • сільське господарство;
  • гірська промисловість;
  • харчова промисловість і таке інше.

Спецодяг для хімічного захисту – це особливе екіпірування, стійке до впливу агресивних робочих засобів та речовин. Він використовується для ефективного захисту шкіри від подразнення та опіків, які можуть спричинити хімічні речовини.

Крім того, купити спецодяг для хімічного захисту необхідно також для того, щоб не зіпсувати власний одяг персоналу. Навряд чи ви зрадієте, якщо ваш одяг вицвіте, забарвиться або якщо його роз'їсть агресивна хімія.

Наш каталог пропонує широкий асортимент хімічно стійкого одягу, ціна та якість якого знаходяться в кращому співвідношенні. Ми гарантуємо, що ці ЗІЗ забезпечать захист від різних небезпек, пов'язаних з впливом агресивної хімії.

Вимоги до хімзахисного спецодягу

Будь-який спецодяг для хімічного захисту повинен бути зручним у використанні крім забезпечення безпеки. Це одна з важливих вимог, адже некомфортний та обмежуючий рух спецодяг може стати причиною отримання травм та опіків.

Саме тому для різних галузей та сфер асортимент хімодягу буде різним, включаючи:

  • комбінезони для загального захисту;
  • фартухи для захисту передньої частини;
  • брюки та куртки, які можна використовувати окремо або разом, залежно від необхідного захисту.

Крім того, не варто нехтувати такими засобами, як одноразові бахіли та рукави для запобігання поширенню забруднюючих речовин за межі небезпечної зони.

Хімічно стійкий одяг повинен також бути легким у догляді та очищенні. По можливості такі засоби індивідуального захисту роблять максимально легкими, що дозволяє носити спецодяг протягом тривалого часу.

Різні хімічні речовини та середовища по-різному реагують з матеріалами спецодягу, тому важливо підбирати правильні та ефективні ЗІЗ для вашого підприємства та його діяльності. Вам може знадобитися купити хімзахисний комбінезон, що покриває все тіло та голову, наприклад. В інших ситуаціях достатньо використовувати нарукавники, халат та захисний фартух.

Якісний захисний спецодяг у цій категорії повинен бути водонепроникним (для деяких галузей), а також володіти антистатичними властивостями, що знижує ризик займання. Він повинен бути гранично міцним з проклеєними швами, щоб забезпечити повну герметичність та запобігти попаданню на шкіру будь-яких хімічних речовин.

Для повного захисту використовуйте хімічно стійкий комбінезон із хімічно стійкими рукавичками, а також застосовуйте засоби захисту органів дихання для запобігання вдихання отруйної пари.

Правила вибору хімзахисного спецодягу

Забезпечення персоналу ефективним захисним одягом необхідне в будь-якому робочому середовищі, але це особливо важливо для робочих місць, що мають справу з небезпечними хімічними речовинами. Роботодавець повинен зробити все, що від нього залежить, щоб повною мірою забезпечити потреби в ЗІЗ від хімічних небезпек свого штату співробітників.

Правильний вибір хімічно стійкого одягу - це найефективніший захід, який ви можете зробити, щоб захистити персонал на робочому місці від ураження та опіків хімічними речовинами. Пам'ятайте, що кожна робоча зона має свої особливості та небезпеки, тому вибір захисного хімічно стійкого спецодягу має враховувати всі фактори та нюанси.

Для лабораторії комплект захисної уніформи може бути полегшеним, у той час як для співробітників, які безпосередньо взаємодіють з агресивною хімією, необхідно використовувати спецодяг з максимальним ступенем захисту.

Захистіть своїх співробітників від хімічних небезпек, використовуючи хімічно стійкий одяг від нашого інтернет-магазину, який забезпечить вашим співробітникам безпечні та комфортні умови роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner