Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Спецодяг водонепроникний

Спецодяг водонепроникний захищає від проникнення води в підодяговий простір. Водостійкий спецодяг призначений для персоналу, робота якого проходить на відкритому повітрі, в умовах підвищеної вологості, при дощі, мокрому снігу, в колодязях і тунелях.

Вологостійкий спецодяг

Робота на відкритому повітрі або в умовах підвищеної вологості на робочому місці може бути потенційно небезпечною. Несприятливі погодні умови, надмірна дія вологи є причиною дискомфорту при виконанні робочих обов'язків.

Коли співробітник не може нормально виконувати свої функціональні завдання, це може призвести до травм, тому першорядним для будь-якого роботодавця є забезпечення своїх співробітників відповідною екіпіровкою та спецодягом.

Пам'ятайте, що будь-який роботодавець несе юридичну відповідальність за захист від небезпек, а тривале перебування на холоді або під дощем є однією з них через негативного впливу, яке впливає на здоров'я і концентрацію вашого персоналу.

Переохолодження може в екстремальних обставинах викликати обмороження, втрату концентрації і уваги, а це означає, що з більшою ймовірністю відбудуться нещасні випадки. Водостійкий спецодяг, ціна якого в Дніпрі та інших містах в Україні в нашому інтернет магазині завжди доступна, це проста, але ефективна міра для створення комфортних та безпечних умов праці.

Види водонепроникного спецодягу

Водостійкий спецодяг, а також одяг, що захищає від негоди, підпадає під дію Положень про ЗІЗ тільки в тих випадках, коли це необхідно для захисту робітників від несприятливих погодних умов (і небезпечних речовин), які в іншому випадку можуть потенційно вплинути на їхнє здоров'я та безпеку.

Вологостійкий спецодяг буває різних форм і призначень. У нас ви можете вибрати і купити:

 • водонепроникні комбінезони та напівкомбінезони;
 • робочі водонепроникні куртки і брюки;
 • водонепроникні плащі;
 • захисні гумові чоботи і так далі.

Багато з цих продуктів доступні в світловідбивних варіантах, коли потрібно забезпечити не тільки захист від вологи, а й гарантувати видимість персоналу в умовах недостатнього освітлення або поганих погодних умовах.

Сфери застосування вологозахисного спецодягу

Сезонні роботи на полях, берегова охорона, бурові роботи, рибалки, фермери, працівники лісового господарства та роботи в інших сферах промисловості потребують таку екіпіровку, як вологостійкий спецодяг. Він необхідний для тих, хто працює на будівництві і контролює дорожній рух, а також для всіх фахівців, які виконують свої професійні обов'язки під відкритим небом.

Вологозахисний одяг необхідний на будівельних майданчиках при роботі з цементно-піщано-водною сумішшю щоб уникнути контакту зі шкірою. Лісники і фахівці по заготівлі лісу використовують таку екіпіровку повсюдно у вологі періоди року.

Водонепроникний комбінезон буде найбільш зручним для повсякденного використання в харчовій, медичній та хімічній галузях. Водонепроникні штани і гумові чоботи ідеальні в дуже вологих або брудних умовах або там, де є ризик потрапляння хімікатів у бруд або поверхневу воду.

Основні вимоги для непромокаючого одягу

Непромокаючий (водовідштовхувальний) одяг повинен відповідати певним критеріям, серед яких:

 • зручність і комфорт в повсякденному використанні;
 • збереження маневреності при виконанні робочих обов'язків;
 • видимість власника для інших учасників виробничого процесу.

Водонепроникний одяг також повинен відмінно відводити надлишки тепла від тіла. Повітропроникність тканини є ключовим параметром при визначенні якості такої екіпіровки. Дихаючий одяг дозволяє парам вологи швидко виходити з одягу і забезпечує швидке висихання.

Дихаючий одяг особливо важливий, якщо ви дуже активні, оскільки він забезпечує комфорт і сухість. Повітропроникність залежить від здатності тканини переносити вологу і пари зсередини в зовнішній шар. Водонепроникність і повітропроникність досягаються, коли пори тканини досить малі, щоб блокувати просочування великих частинок води, дозволяючи більш дрібним часткам поту проходити зсередини назовні тканини.

На що звернути увагу при виборі

В даний час існує декілька основних типів водонепроникної тканини:

 • ПВХ (полівінілхлорид) - штучна полімерна тканина з водонепроникними властивостями, яка використовується у виробництві курток, плащів, перчток, взуття та фартухів.
 • Нітрил - маслостійка гума, зазвичай використовується в робочих рукавичках і рукавицях, фартухах і черевиках.
 • Тканини з поліуретановим покриттям (комбінезони, куртки, плащі, брюки).
 • Поліестер - штучна тканина, виключно міцна і довговічна. Вона водонепроникна і швидко сохне, зберігає форму в суворих умовах і її легко прати. За часту при виготовленні водонепроникного одягу використовують поліестер з ПВХ покриттям.
 • GoreTex - торгова марка кращої мікропористої мембранної тканини. Забезпечує відмінний рівень водонепроникності і повітропроникності.

Також при виборі вологостійкого спецодягу звертайте увагу на такі нюанси, як тип застібок (липучки, блискавки, заклепки, гудзики). Має значення наявність і кількість кишень, що дозволяють розмістити робочі інструменти з швидким доступом, наявність вітрозахисних клапанів.

Для холодного клімату необхідно підбирати спецодяг з додатковими утеплюючими підкладками, а для хімічно активних вологих середовищ - з високими параметрами стійкості до дії кислот і лугів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner