Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Вставки протишумові (беруші)

Вставки протишумові (беруші) - пристрої, що вставляють у слухові проходи, що захищають від шуму, попадання води та сторонніх предметів. Використовуються як захист слуху від шуму низької частоти.

Беруші протишумні

Робота на будівництві, виробничих підприємствах пов'язана з високим рівнем шуму. Монотонне звукове навантаження негативно впливає на організм, перевтомлює нервову систему, сприяє погіршенню слуху. Захистити працівників від згубного впливу можуть протишумні вкладиші. Додатково вони захищають слуховий канал від влучення вологи, пилу, сторонніх предметів.

Купити протишумні беруші за вигідною ціною оптом та в роздріб можна в інтернет-магазині «Планета ЗІЗ». Швидка доставка у Дніпрі та в Україні.

Види протишумних беруш

Протишумові вставки відрізняються дизайном, матеріалом, ступенем поглинання шуму, експлуатаційним ресурсом. Виділяють:

 1. Багаторазові протишумні беруші. Виготовляються з матеріалу, який можна мити та дезінфікувати.
 2. Одноразові. Як правило, це вироби із спіненого полімеру, що підлягають утилізації після використання.

У каталозі інтернет-магазину представлені моделі з різних матеріалів:

 • Спінені. Найбільш поширені і доступні за ціною, що відносяться до одноразових захисних пристроїв.
 • Силіконові. Еластичні, зручні, довговічні беруші протишумні багаторазові, які можна мити в мильному розчині і протирати дезінфікуючими засобами.
 • Фланцеві. Зменшують шум частково, блокуючи низькі та середні частоти. Завдяки такій їхній особливості людина продовжує чути людську мову. Термін експлуатації – до півроку.

Щоб досягти оптимального ефекту, рекомендується вибирати протишумні беруші зі шнурком. Вони не загубляться, шнурок дозволяє легко виймати їх із вух.

Принцип дії протишумних вкладишів

Головна відмінність протишумних вкладишів від звичайних - високий рівень шумоізоляції. Показник акустичної ефективності від 30 одиниць забезпечує поглинання шуму до 90 дБ. Багато виробів оснащені спеціальними фільтрами, що дозволяють чути людську мову. Це зручно, тому що під час роботи можна спілкуватися з колегами та залишатися в курсі важливих подій.

Роботодавці гучних виробництв, друкарських цехів зобов'язані забезпечити працівників індивідуальними протишумними засобами захисту. Постійна дія гучних звуків притупляє слух, вже через рік може розвинутись стрімко прогресуюча приглухуватість.

Щоб протишумні беруші ефективно виконували бар'єрні функції, вони мають відповідати вимогам:

 • Форма та дизайн не повинні перешкоджати безпечному введенню та вийманню з вушної раковини. Практика показує, що найзручнішими є багаторазові беруші зі злегка розширеним наконечником, що перешкоджає занадто глибокому проникненню в слуховий прохід.
 • Використання багаторазових протишумних беруш не повинно викликати дискомфорту.
 • Пристосування виготовляють із гіпоалергенного матеріалу.

Перш ніж купити багаторазові протишумні беруші, їх слід протестувати: ганьбити протягом 4-х годин. Якщо вони не викликають неприємних відчуттів та почуття стороннього предмета у вусі – можна брати.

Правила використання багаторазових протишумних беруш зі шнурком

Неправильне використання протишумних беруш зі шнурком знижує їхню ефективність. Щоб вставити у вухо:

 1. Скрутіть протишумний вкладиш у трубочку.
 2. Трохи нахиливши голову, відтягніть мочку вуха вниз та убік.
 3. Введіть вкладку і дочекайтеся повного розпрямлення.

Використання протишумних беруш зі шнурком – раціональне рішення у місцях підвищеного рівня шуму. Аксесуари відрізняються оптимальним поєднанням «ціна-якість». Витративши один раз невелику суму та дотримуючись правил використання, ви забезпечите співробітникам безпечну роботу та збереження слуху.

Переваги співпраці з нами

Головна вимога до багаторазових протишумних беруш - якість. Вони безпосередньо контактують з органами слуху, і, щоб не було сумнівів у гіпоалергенності та ефективності, краще купувати їх у надійному місці. Інтернет-магазин «Планета ЗІЗ» пропонує засоби індивідуального захисту від виробника. У каталозі представлений різноманітний асортимент, всі товари сертифіковані, пройшли випробування, мають гарантію.

Якщо не можете вирішити, які купити беруші зі шнурком, телефонуйте. Проконсультуємо та запропонуємо ЗІЗ стандартного виконання або під індивідуальні вимоги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner