Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Навушники протишумові

Протишумні навушники – це засоби індивідуального захисту, які використовуються для попередження розвитку професійних хвороб органів слуху, чому може сприяти підвищений шум та вібрація на робочому місці.

Протишумові навушники

Гучні шуми при роботі електричними інструментами, запущеними моторами, згубно позначаються на слуху, і навіть призводять до його втрати. Для захисту працівників рекомендується використовувати навушники індивідуального захисту. Це спеціальні пристрої, які пригнічують шум та знижують навантаження на органи слуху за високого рівня звукового тиску.

Шукаєте, де у Дніпрі купити навушники від шуму? Вибирайте аксесуари в інтернет-магазині «Планета ЗІЗ». У нас представлені засоби індивідуального захисту від перевірених виробників за доступною ціною.

Сфери використання захисних протишумних навушників

Навушники проти шуму – необхідний аксесуар, який використовується як окремо, так і в комплексі з іншими ЗІЗ у наступних сферах:

  • будівельної;
  • металургійної;
  • машинобудівної.

Застосовують їх у цехах та виробничих майданчиках, де встановлено потужне обладнання. Використання захисних навушників необхідно на аеродромах, стадіонах, концертних залах та інших масових шумних місцях.

Купити шумозахисні навушники можна не тільки для виробництв, але й для побутового використання – при проведенні ремонту. Дриль, болгарка та інший будівельний інструмент працює голосно, і вуха слід оберігати. Проблема криється не лише у сильних звуках, але й вібрації, яка негативно впливає на здоров'я. Людина відчуває біль голови, швидко втомлюється, звикає голосно говорити. Таке просте пристосування, як захисні навушники, захищає від цих проблем, позбавляє від відвідування ЛОР-лікаря.

Параметри захисних навушників

Головне завдання захисних навушників - придушення шуму. Це забезпечується спеціальними вкладками. Зовнішній вигляд залежить від бренду та призначення. У нашому каталозі ви можете купити протишумні навушники в Україні, що відрізняються оптимальним поєднанням «ціна-якість», різного дизайну та кольору.

Якщо розглядати конструкцію захисних навушників, вони відрізняються:

  • Матеріалом оголов'я: м'який або щільний. М'яке оголов'я виконується з неопрену або поліуретану. Щільне має сталеву дугу, обшите тканиною. На комфорт шкарпетки впливає ширина оголов'я: що тонше, тим щільніше сидить виріб на голові, зручніше в носінні. Будівельні протишумні навушники з м'яким наголов'ям вважаються найзручнішими для тривалої експлуатації.
  • Вагою. Переважними є легкі моделі, розраховані на використання протягом всього робочого дня.
  • Регулюванням оголов'я. Розмір можна збільшувати або зменшувати вертикалі, рухаючи чашки вгору-вниз.
  • Рівнем шумоподавлення (SNR). Так, показник 21 дБ означає, що навушники знижують шум на 21 дБ. Тобто, при зовнішньому рівні шуму 90 дБ користувач відчуватиме 69 дБ.
  • Типом кріплення. Працюючи з касками доцільно використання будівельних протишумних навушників з роздільним оголовьем і кріпленнями на каску.

Види протишумних навушників

Існують дві групи захисних протишумних навушників:

  1. А – поглинають звуки вибірково. Сильні шуми не чути, а людська мова залишається зрозумілою, тому кожен працівник зможе спокійно працювати і приймати важливу інформацію.
  2. Б – забезпечують захист від низьких і високих частот рівень придушення шуму коливається від 85 до 110 дБ. Захисні навушники групи Б кращі на дуже гучних виробництвах.

Крім шумозаглушення, аксесуари несуть додаткову функцію - утеплення, що є актуальним для будівництва та інших видів робіт на вулиці. При використанні разом із зимовими головними уборами слід вибирати вироби з більшою трансформацією дуги.

Переваги співпраці з нами

Правильно вибрати будівельні протишумні навушники, що відповідають певним умовам праці, допоможуть наші інтернет-магазини. У нас представлений широкий асортимент від виробників із надійною репутацією та гарантією.

Важливо враховувати як технічні параметри, а й гігієнічну безпеку. Наші вироби виготовлені із гіпоалергенного матеріалу. Оголов'я міцне, а вкладиші легко виймаються і миються в мильному розчині.

Протишумові навушники у Дніпрі характеризуються зручною формою, відмінною якістю, тривалим терміном служби. З ними слух ваших працівників надійно захищений від негативного впливу шуму та вібрацій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner