Кошик
13 відгуків
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
+380 (50) 687-57-99Олена
Додати відгук

Рукавички захисні універсальні

Рукавички захисні універсальні широко застосовуються у ремонтно-будівельних, механічних та інших господарських роботах. Такі рукавички мають високу міцність і зносостійкість.

Захисні універсальні рукавички

На фабриках, будівельних майданчиках, у медичних закладах та на багатьох інших робочих місцях дуже важливо забезпечити персонал правильними та ефективними у конкретній робочій ситуації засобами індивідуального захисту.

Універсальні захисні рукавички, представлені в даному розділі нашого каталогу, це ЗІЗ загального призначення, які можуть бути використані для вирішення різних завдань. Ми пропонуємо купити рукавички універсальні в Дніпрі та інших містах України з найкращою ціною та відмінними експлуатаційними параметрами.

Пам'ятайте, що робочі універсальні рукавички не є «взаємозамінними»: вам можуть знадобитися різні види для виконання різних завдань. Зі свого боку, ми гарантуємо, що ви знайдете у нас якісні рукавички, які задовольнять широкий спектр потреб.

Застосування захисних універсальних рукавичок

Які купити універсальні рукавички? Насамперед, варто визначитися зі своїми пріоритетами та потребами. Цей різновид засобів індивідуального захисту відрізняється як зовні, так і за функціональністю в таких параметрах, як:

  • захист від механічного впливу;
  • забезпечення надійності захвату;
  • гнучкість та еластичність;
  • чутливість;
  • термоізоляція (для роботи взимку на свіжому повітрі) і так далі.

Захисні універсальні рукавички необхідно вибирати з урахуванням того, яку роботу ви виконуєте. При цьому важливо завжди дотримуватися рекомендацій та порад виробника щодо можливих сфер та напрямів їх застосування.

Дуже часто співробітникам доводиться виконувати свої робочі обов'язки просто неба цілий рік. Забезпечення захисту та тепла рук узимку стає пріоритетним при виборі універсальної пари рукавичок. Робота на холодокомбінаті також неможлива без пари теплих рукавичок.

Робочі універсальні рукавички для захисту рук від травм і порізів можуть бути актуальними як для складських робіт, так і для робіт по домашньому господарству. За певних умов можуть бути актуальними і під час деяких типів робіт у лабораторіях.

Окремі різновиди універсальних робочих рукавичок мають найкращі характеристики по стійкості до розриву, інші – стійкі до стирання, а треті відмінно підходять для протидії проколам. Саме з цих причин перед тим, як зробити вибір, необхідно переконатися, що ви врахували всі свої конкретні потреби.

Ми можемо запропонувати універсальні рукавички з латексним покриттям, які є стійкими до різних видів побутової хімії. Це можуть бути прості латексні рукавички для офісних прибиральників або рукавички з поліуретановим покриттям для захисту від пошкодження шкіри під час роботи з помірно агресивними речовинами.

Забезпечення комфорту в роботі та зниження пітливості рук – важливі фактори. Універсальні рукавички, що дихають, зі спеціальною прокладкою підходять для вирішення подібних проблем. Вони не лише забезпечать комфорт у роботі, а й гарантують найкраще утримання інструменту без ковзання.

Де вибрати найякісніші універсальні рукавички

Перш ніж зробити вибір рукавичок у нашому інтернет-магазині, непогано подумати про те, який тип контролю знадобиться вашим співробітникам. Іноді необхідно надійно утримувати заготівлю у руці, а в інших робочих ситуаціях частіше доводиться виконувати штовхальні дії.

В якихось областях на перший план виходить чутливість пальців, а десь потрібно забезпечити додатковий захист від холоду та агресивної хімії. Що б Ви не шукали, в нашому магазині завжди знайдеться найбільший вибір універсальних варіантів.

Багато рукавичок в нашому асортименті просто створені для того, щоб бути міцними в різних умовах і забезпечувати належну амортизацію для рук. Вони ідеально підходять для будь-якої роботи, пов'язаної з підйомом або рухом важких предметів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner